ASP.NET veebimajutus

ASP.NET хостингASP.NET baasil kirjutatud lehtede majutamiseks väga hästi sobibvad meie Windows Serverid, kus on paigaldatud Windows Server 2016 operatsioonsüsteem ning Internet Information Service (IIS) 10.0. Toetatud on .NET Framework versioonid 2.0, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 4.5.1, 4.5.2, 4.6. Turvalisuse tase on Medium Trust, mis ei võimalda väljumist oma lähtekaustast. Pakettides Professional ja Standard turvalisuse tase on Full Trust. Põhjalikumalt turvalisuse tasemetest võite lugeda .NET Framework dokumentatsioonist.

Lähtudest tellitud pakettist töötab lehekülg kas üldises programmi puulis (Application Pool) või individuaalses puulis. Puulide taaskäivitumine toimub öösiti kell 3:00.

Andmete hoidmiseks võib kasutada Microsoft Access või Microsoft SQL Server. Vajadusel seadistame ka ODBC ja andmete allikad (DSN). Serveritel on paigutatud Microsoft SQL Server 2016 Standard, ühe andmebaasi suurus on piiratud 10GB.

Selleks, et majutada lehekülge, mis on kirjutatud kasutades ASP.NET baasil sobivad kõik meie Windows veebimajutuse paketid: