Outlook 2016 seadistus veebimajutuse Webcraft OÜ serveriga töötamiseks

Uue elektroonilise postkasti lisamiseks valige sakk "File" alljärgneval joonisel kujutatu alusel:

Pildi suurendamine

Seejärel vajutage nuppu "Add Account" alljärgneval joonisel kujutatu alusel:

Pildi suurendamine

Seejärel valige "Manual setup or additional server types" alljärgneval joonisel kujutatu alusel, pärast seda aga "Next":

Pildi suurendamine

Järgmise sammuna tuleb valida "POP or IMAP" alljärgneval joonisel kujutatu alusel, mille järel vajutage nuppu "Next":

Pildi suurendamine

Järgnevalt sisestage andmed. Rohelisega piiratud välju kasutage oma elektroonilise aadressi jaoks, muud andmed sisestage alljärgneval joonisel kujutatu alusel ning vajutage nuppu "More Settings...":

Pildi suurendamine

Järgmise sammuna valige avanenud aknas sakk nimega "Outgoing Server" ja tehke "linnuke" teksti "My outgoing server (SMTP) requires authentication" juurde alljärgneval joonisel kujutatu alusel ning vajutage nuppu "OK":

Pildi suurendamine

Seejärel valige sakk nimega "Advanced". Nüüd sisestage andmed alljärgneval joonisel kujutatu alusel ning vajutage nuppu "OK":

Pildi suurendamine

Sellega on Outlooki seadistusprotsess töötamiseks veebimajutuse Webcraft OÜ e-posti serveriga lõpule viidud ja pärast nupu "Next" vajutamist väljastab programmi testsõnumi ja on valmis vastu võtma elektronposti.

Pildi suurendamine

Kui testsõnumietapis näitas Outlook veateadet, siis kontrollige üle kõik sisestatud andmed, vajutades nuppu "More settings". Kui ka pärast kõigi andmete kontrollimist Outlook ikkagi ei toimi, kirjutage meie klienditoele: support@webcraft.ee.
Aitame teid meeleldi!