Info Webсraft OÜ firmast

Webcraft OÜ oli asutatud  2015. aastal NeonIT Grupp OÜ reorganiseerimise teel (asutamis aasta 2005).

2015 a. keskel oli võetud vastu strateegiline otsus eraldada Windows (ASP.NET / MVC) hostingu teenuste pakkumise ja veebi  lehekülgede valmistamise. Meie meeskonda olid toodud uued spetsialistid ja samuti oli uuendatud tehnilised resurssid.

Meie arvame, et osa lehekülgedest nii Eestis kui ka välismaal ei ole tehtud piisava kvaliteediga.  Nad ei vasta HTML standartidele, ei ole otsingu algoritmide suhtes optimiseeritud ja tihti ei ole isegi sõbralikud kasutajatele. See omakorda tähendab et lehekülje loomiseks kulutatud raha ei tasu end korralikult ära.

Oma eesmärgiks oleme pandnud kõrgeima kvaliteediga leheküljede loomist. Selle jaoks me pidevalt areneme, uurime uusi tehnoloogijaid ja jälgime viimaseid trende. Igaks tehnoloogiaks on oma koht ja aeg. Me loome lehekülge mis täies määras põhjendavad nendesse investeeritud raha ja omavad 100% effektiivsust oma iga võimega. Külastajad saavad meie poolt tehtud lehekülge leida otsingu kaudu, nad omavad sõbralikku liidest ja kõik informatsioon on väga loogiliselt ja arusaadavalt struktureeritud. Tellides meilt veebi lehekülge tagate sellele tipp positsioone otsingu tulemustes ja nimekirjades ja häid arvamusi/kommentaare külastajate poolt.

Kasutades ja võrreldes erinevaid tehnoloogijaid, tulime me järeldusele, et Windows ASP.NET või MVC baasil kõige lihtsam on ehitatada funksionaalset ja kaasaegset veebilehte. Me valimise ka Windows platvormiks, kuna olema selles valdkonnas kogenud ja võime ka garanteerida kvaliteetset teenust.

Meie põhilised suunad on: