Windows Live Mail

Uue elektroonilise postkasti lisamiseks valige sakk "Accounts" ja vajutage nuippu "+Email" alljärgneval joonisel kujutatu alusel:

Pildi suurendamine

Järgnevalt sisestage andmed. Andmeid väljadele kasutage oma elektroonilise aadressi jaoks. Tehke kindlasti "linnuke" teksti "Manually configure server settings" juurde alljärgneval joonisel kujutatu alusel ning vajutage nuppu "Next":

Pildi suurendamine

Järgnevalt sisestage taas andmed. Rohelisega piiratud välju kasutage oma elektroonilise aadressi jaoks, muud andmed sisestage alljärgneval joonisel kujutatu alusel ning vajutage nuppu "Next":

Pildi suurendamine

Sellega on rakenduse Windows Live Mail seadistusprotsess töötamiseks veebimajutuse Webcraft OÜ e-posti serveriga lõpule viidud ja pärast nupu "Next" on programm valmis vastu võtma elektronposti.

Pildi suurendamine

Kui Windows Live Mail näitas veateadet, siis kontrollige üle kõik sisestatud andmed, klõpsates sakki "Accounts" nupul "Properties". Kui ka pärast kõigi andmete kontrollimist Windows Live Mail ikkagi ei toimi, kirjutage meie klienditoele: support@webcraft.ee.
Aitame teid meeleldi!